Casting do programu "Jaka to melodia?"

Aktualne informacje z Regionu, Kraju, Świata.
gustaf
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 wrz 2015, 14:34
Kontaktowanie:

Casting do programu "Jaka to melodia?"

Postautor: gustaf » 10 paź 2015, 15:23

W Ratuszu Staromiejskim kilkanaście osób usiłuje powstrzymać zdenerwowanie i tremę. Obok osoby wspierające. Elblążanie próbują przejść pierwsze sito eliminacji do programu „Jaka to melodia?”. Są w różnym wieku, wykonują różne zawody, ale łączy ich znajomość muzyki.
- Chcę sprawdzić swoją wiedzę - tak Waldemar tłumaczy, dlaczego przyszedł na eliminacje. Podobne odpowiedzi podają pozostali uczestnicy dzisiejszego (10 października) castingu.
Najpierw jednak musieli wypełnić czterostronicową ankietę, która ma pokazać czy są interesującymi ludźmi. Trzeba głównie dokończyć zdania np.: „Kłamię, kiedy...”, „Gdybym znalazł jeden stary but, to...”.
- Nie przygotowywałam się specjalnie. Oglądam cały czas program, słucham radia - zdradziła nam swój sposób na eliminacje Beata.
Maciej Szymański wystąpił w programie już sześciokrotnie i ma swój patent na to, jak pomyślnie przejść eliminacje: - Trzeba regularnie oglądać program, zaznajamiać się z nowymi piosenkami i interesować się poszczególnymi wykonawcami, ich karierą.
W auli Ratusza Staromiejskiego za stołem konferencyjnym pięcioro kandydatów siedzi naprzeciw dwóch pań prowadzących. Rozmawiają.
- Pytają o ulubionego wykonawcę i jego dwie, trzy piosenki. Nie zgaduje się piosenek po ilości dźwięków - Małgorzata po castingu odsłoniła nam tajemnice przesłuchania.
- Największą szansę mają ci, którzy mają w sobie pasję życia, a jednocześnie cokolwiek muzycznie umieją - mówi Joanna Stachurska – Łagodziec, prowadząca eliminacje w Elblągu.
Eliminacje potrwają do godz. 15.

Źródło: http://www.portel.pl/artykul.php3?i=85362

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości